Collection: All Products!
-
Small Organic Produce Bin with Subscription
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Eggs, Local, Spring Valley Farm, 1 Dozen
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Produce + Groceries Bin with Subscription
- Regular price
- $38.00
- Sale price
- $38.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Coffee, by the cup, all you can drink in house or to-go cups
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beer, Hazy Little Thing IPA, Sierra Nevada, Carry Out
- Regular price
- $2.29
- Sale price
- $2.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Soda, Root Beer, Maine Root
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Spinach, Baby, Organic 8 oz, Sold per bag
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Iced Tea, Peach, Steaz, Organic
- Regular price
- $2.69
- Sale price
- $2.69
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mineral Water, Topo Chico Twist of Lime, 1 bottle
- Regular price
- $2.39
- Sale price
- $2.39
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ginger Brew, Soda, Maine Root
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey, Local Raw, Wildflower Ridge 1 lb
- Regular price
- $8.99
- Sale price
- $8.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Grass Fed Beef Burger, 1/4 lb, with everything! Local!
- Regular price
- from $14.99
- Sale price
- from $14.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mineral Water, Topo Chico Twist of Grapefruit, 1 bottle
- Regular price
- $1.89
- Sale price
- $1.89
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oranges, Navel, Organic, Sold each
- Regular price
- $1.49
- Sale price
- $1.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mushrooms, Cremini, Org, 8 oz. bag
- Regular price
- $4.39
- Sale price
- $4.39
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Your Choice Bin + $35 of Groceries
- Regular price
- from $5.00
- Sale price
- from $5.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carrots, Organic 1 lb. bag
- Regular price
- $1.79
- Sale price
- $1.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
The Ben Turkey Sandwich, Farm Stand House Made Sandwich
- Regular price
- $11.99
- Sale price
- $11.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Milk, Whole, Organic Valley, Half Gallon
- Regular price
- $8.99
- Sale price
- $8.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beef, Ground, Grass Fed, Local, Yegerlehner Farm
- Regular price
- $11.99
- Sale price
- $11.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Iced Tea, Steaz, Green with Mint, Lightly Sweetened, Organic
- Regular price
- $2.69
- Sale price
- $2.69
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Cups, Cashew Butter, Organic Dark, Justin's
- Regular price
- $2.89
- Sale price
- $2.89
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lettuce, Romaine, Green, Organic, Sold Each
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yogurt, Whole Milk Plain, Organic, Kalona, 24 oz.
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Limes, Organic, Sold Each
- Regular price
- $0.89
- Sale price
- $0.89
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
House Salad, Medium Size, Farm Stand
- Regular price
- from $6.99
- Sale price
- from $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tomato Paste, No Salt Added Organic, Bionaturae
- Regular price
- $3.99
- Sale price
- $3.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cookies, Einkorn Checkerboard, Organic, Jovial
- Regular price
- $5.39
- Sale price
- $5.39
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Boxed Water is Better - Boxed water>Bottled Water
- Regular price
- $1.59
- Sale price
- $1.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cottage Cheese, 2%, Kalona, Organic, 16 oz
- Regular price
- $9.19
- Sale price
- $9.19
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey, Local Raw, Wildflower Ridge 2 lb
- Regular price
- $15.99
- Sale price
- $15.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Large Organic Produce Bin with Subscription
- Regular price
- $55.00
- Sale price
- $55.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Popcorn, Himalayan Pink Salted, Lesser Evil, Organic
- Regular price
- from $1.59
- Sale price
- from $1.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blueberries, Organic, Pint
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Mini, Dark Chocolate, Organic 55% Cacao, Equal Exchange
- Regular price
- $0.39
- Sale price
- $0.39
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 36
- Next page