Collection: Holiday Products!
Find these great holiday themed foods sure to complete your gathering and make your celebration the best it can be!
-
Celery, Organic
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Broccoli, Organic, Sold by each
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
$5.99 - Unit price
- per
Sold out -
Honey, Local Raw, Prairie Blossom, 16 oz, Glass Jar
- Regular price
- $10.99
- Sale price
- $10.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blueberries, Organic
- Regular price
- $5.59
- Sale price
- $5.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walnuts, English, Bulk, Half Pieces, Organic
- Regular price
- $15.99
- Sale price
- $15.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Brussels Sprouts, Organic
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pineapple, Organic, Priced Each
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
$7.99 - Unit price
- per
Sold out -
Wine, Pinot Noir, Cono Sur, Organic, Chile'
- Regular price
- $15.99
- Sale price
- $15.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples, Gala, Organic, 3 lb bags
- Regular price
- $7.49
- Sale price
- $7.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cherries, Organic Dried, Bulk
- Regular price
- $7.99
- Sale price
- $7.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Potatoes, Russet, Organic, 5 lb. bag, Sold by the bag
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Potatoes, Red, Organic, 3 lb bag
- Regular price
- $6.79
- Sale price
- $6.79
- Regular price
-
$6.79 - Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Chips, Semi-Sweet, Equal Exchange
- Regular price
- $7.99
- Sale price
- $7.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Dates, Organic, Medjool, 1 lb bags
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bacon, Applewood Smoked, By the lb. Smoking Goose
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Regular price
-
$19.89 - Unit price
- per
Sold out -
Cheddar Cheese, Steckler Grassfed Farm, Grass Fed, by each
- Regular price
- $8.99
- Sale price
- $8.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 6
- Next page