Collection: Organic Produce - Fruits and Vegetables
Our in stock selection of organic fruits and vegetables!
-
Strawberries, Organic
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pineapple, Organic, Priced Each
- Regular price
- $7.99
- Sale price
- $7.99
- Regular price
-
$7.99 - Unit price
- per
Sold out -
Kiwi, Organic
- Regular price
- $1.39
- Sale price
- $1.39
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples, Gala, Organic, 3 lb bags
- Regular price
- $7.49
- Sale price
- $7.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas, Org, sold per pound
- Regular price
- $1.59
- Sale price
- $1.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Potatoes, Organic Yukon Gold, 3 lb bags
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Onions, Red, Organic, Sold by weight
- Regular price
- $2.49
- Sale price
- $2.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Potatoes, Red, Organic, 3 lb bag
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
$6.79 - Unit price
- per
Sold out -
Mango, Organic
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
-
$3.69 - Unit price
- per
Sold out -
Grapes, Red, Organic
- Regular price
- $4.59
- Sale price
- $4.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples, Ambrosia, Organic, individually sold
- Regular price
- $1.49
- Sale price
- $1.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Broccoli, Crowns, Organic, Sold per pound
- Regular price
- $7.99
- Sale price
- $7.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberries, Organic
- Regular price
- $5.49
- Sale price
- $5.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peppers, Jalapeno, Organic, Local
- Regular price
- $0.49
- Sale price
- $0.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples, Granny Smith, Organic
- Regular price
- $0.89
- Sale price
- $0.89
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cranberries, Fresh, Org, 8 oz
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 3
- Next page