Collection: Holiday Products!
Find these great holiday themed foods sure to complete your gathering and make your celebration the best it can be!
-
Cranberries, Organic Dried
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Flour, 100% Whole Wheat, Bob's Red Mill Organic, 5 lb. bag
- Regular price
- $10.99
- Sale price
- $10.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pumpkin Purée, Farmer’s Market, Organic, Can
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chestnuts, Whole and Peeled, Organic, Blanchard & Blanchard
- Regular price
- $5.29
- Sale price
- $5.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple Butter Spread, No Sugar Added, Organic, Dillman Farm
- Regular price
- $7.89
- Sale price
- $7.89
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey, Local Raw, Prairie Blossom, Pint, Glass Jar
- Regular price
- $13.99
- Sale price
- $13.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey, Local Raw, Prairie Blossom, Quart, Glass Jar
- Regular price
- $23.99
- Sale price
- $23.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples, Granny Smith, Organic
- Regular price
- $0.89
- Sale price
- $0.89
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cranberries, Fresh, Org, 8 oz
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cider, Apple, Hard, Samuel Smith, Organic, Carry Out
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Capocolla, Deli Meat, Smoking Goose, Local 12oz each
- Regular price
- $13.60
- Sale price
- $13.60
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Baking Powder, Aluminum Free, Field Day
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cocoa Powder, Organic Baking, Equal Exchange
- Regular price
- $8.49
- Sale price
- $8.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Wine, Pinot Grigio, Alverdi, Organic
- Regular price
- $15.99
- Sale price
- $15.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sugar, Organic, Fair Trade, Cane, Sold per pound
- Regular price
- $2.59
- Sale price
- $2.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Molasses, Unsulphered, Wholesome Sweeteners
- Regular price
- $8.99
- Sale price
- $8.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 3 of 7
- Next page