Apples, Gala, Organic, each

Apples, Gala, Organic, each

Regular price
$0.89
Sale price
$0.89
Regular price
$5.69
Sold out
Unit price
per 

The flavor is sweet and not too tart, so it is a favorite as a snack.  The most popular apple in the US